Pothuajse dyfishohet numri i të vdekurve nga tragjedia në Itali
Pëlqej
Është rritur numri i personave të vdekur nga tragjedia që ndodhi sot në Genoa të Italisë, ku u shemb ura.

Sipas autoriteteve deri më tani numri i personave që kanë humbur jetën është 35, nga 20 që u raportuan më herët.

Ndërkohë që 10 janë të zhdukur, 30 makina të vogla janë dëmtuar dhe 3 kamionë të mëdhenj, të cilat kanë rënë mbi 100 metra lartësi.

Shtuar më 14/08/2018, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori