Postimi i ndjerë i nënës së Marjusit pasi humbi të birin në katastrofën e Genovas (FOTO LAJM)

Katastrofa e ditës së djeshme në Xhenoa ka prekur edhe Shqipërinë ku zia ka rënë në Shijak dhe Shkodër.

Marjus Djerri 27 vjeç dhe Eduart Bokrina janë dy viktimat shqiptare të kësaj tragjedie të konfirmuara edhe nga autoritetet italiane.

Të dy ata ishin duke shkuar për në punë në momentin kur ura "Morandi" u shemb duke i marrë me vete në një lartësi prej 100 metrash.

Mes 37 viktimave të kësaj tragjedie janë edhe tre fëmijë.

Nëna e Marjusit nga Shijaku ka bërë një postim të ndjerë në Facebook duke hedhur një foto me të birin, të cilin e humbi dje në mënyrë të papritur. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2018, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori