Politikani shqiptar humb njeriun e shtrenjtë të jetë: Më lindi dhe më rriti si Kreshnik
Pëlqej
Politikani shqiptar dhe ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka njoftuar se ka humbur njeriun e shtrenjtë të jetës së tij, nënën e tij.

Spahiu shprehet se mes dhembjes më të madhe pranoi largimin nga kjo jetë të mamasë së tij, teksa jep edhe detaje për shërbesën e fundit.

Kreshnik Spahiu shkruan:

Me dhembjen më të madhe pranova largimin nga kjo jetë të mamasë time, njeriut që më lindi dhe më rriti si Kreshnik. “Lamtumira e fundit i jepet nesër në orën 15:00 , tek “Alba 2000”, pranë Medresesë.”

Shtuar më 21/10/2018, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori