Politikanët në inagurimin e Gulf, çfarë tha Gjiknuri teksa festonte (VIDEO)
Pëlqej
Tashmë prej ditësh kudo në media dhe rrjete sociale, vlon cështja
e falimentimit të kompanisë së naftës Gulf.

Qytetarëve e mashtruar me tollonat e karburanteve kanë reaguar të indinjuar në rrjete sociale, por zëri i tyre nuk është vënë në gojën e asnjë përfaqësuesi në qeveri.

Por nëse kthehemi pas në kohë, në vitin 2014, në qershor kur u bë edhe inagurimi për investimin e GULF në Shqipëri të ftuar janë edhe Damian Gjiknuri, Ilir Meta, Blendi Klosi, Vangjush Dako, Beso Sulaj etj.

Maddje Ministri i Energjisë, Damian Gjiknuri ka mbajtur edhe fjalën ku ka deklaruar se kompania është një investitor serioz dhe që del garant për rregullat për tregti dhe konkurencë të ndershme dhe standarte të larta. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori