Policia konfiskon 50 çanta me molotov
Policia e Kosovës, gjatë një operacioni për parandalim të veprimeve të kunderligjshme në protestë, ka konfiskuar rreth pesëdhjetë (50) çanta me koktej Molotovi.

Sipas policisë, një pjesë e madhe e molotovit është e perpunuar me vaj të zi dhe benzinë të përpunuar.

Molotovi është gjetur brenda në një depoje të Termokosit në Prishtinë, të cilat do të përdoreshin gjatë protestës së sotme të VV-së kunder ratifikimit të marrëveshjes me Malin e Zi. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori