Policia gjen armën me të cilin u qëllua ndaj Çapjes
Update-Uniformat blu kanë arritur që të gjejnë armën me të cilën u qëllua ndaj Florenc Çapjes. Është një kallashnikov, me të cilin u plagos Bledar Muça dhe një punonjëse e policisë.

Bledar Muça po lëvizte me makinë bashkë me Çapjen kur janë qëlluar me armë. Policja ka qenë duke kaluar rastësisht, ndersa eshte transportuar menjëherë në spital pas plagosjes. Atentatorët kanë qenë në lëvizje me një makinë kur qëlluan me armë. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2016, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori