Policia bllokon rrugën në Vlorë, dyshohet për lëndë plasëse
Paniku ka përfshirë banorët në një lagje në Vlorë pasditen e sotme.

Sipas ifnormacioneve të parë rruga në lagjen "10 Korriku", është bllokuar duke mos lejuar kalimin e këmbësorëve dhe automjeteve.

Dyshohet se në zonë mund të jetë vendosur lëndë plasëse.

Ndërkohë policia dhe ekspertërt kanë mbërritur në vendgjarje.
Shtuar më 31/03/2019, ora 19:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori