Policia aksion edhe në Tiranë, çfarë u sekuestrua gjatë natës
Policia ka ushtruar kontrolle gjatë natës edhe në kryeqytet.

Aksioni vjen në kuadër të goditjes së paligjshmërisë strukturat e anti-krimit ekonomik kanë kryer një operacion kundër lojëravefatit.

Mësohet se gjatë kontrolleve nëpër lokale kanë sekuestruar disa paisje të paligjshme dhe janë shoqëruar në polici disa persona të cilët dyshohet se ushtronin veprimtarin e lojëravefatit, ndërkohë operacioni vijon edhe në qytete të tjera të vendit.

Shtuar më 21/02/2020, ora 08:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori