"Polici i arrestuar për kanabis, pjesë e Kongresit të PS"
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim nëpërmjet qytetarit dixhital.

Sipas tij denoncoi një punonjës policie i arrestuar tre vjet më parë për kanabis, ka qenë pjesëmarrës në Kongresin e PS-së të zhvilluar të shtunën.

Reagimi i plotë i Berishës:

Polici Gjergj Dodani qe u arrestua ne vitin 2016 per kanabis ishte dje ne kongresin e partise se hashashit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje z. berisha! Si i thon nji fjals “ujku qymen e ndrron, por jo zakonin” ! Iky polici i arrestum per drog ka ken dje me kongresin e Rilindjes, e nuk jena habit fare kur e kena pa! Me drogaxhi e ka ba shtetin e po me drogaxhi don me e majt! Kta duhen shporr si ne ’91 me revolucjon! Tana t’mirat e ta kam nis per me e publiku qi ta marrin vesh tan mileti! Tu rrit ndera e s’duhet mu dorzua para ktyne qejve kriminela. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2019, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori