Policët i arrestojnë babin, vajza e vogël mahnit botën me veprimin e saj (VIDEO)
Një vajzë e vogël dy vjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agjentët e policisë po arrestonin babain e saj.

Pasi pa këtë skenë, vajza i drejtohet atyre me duart lart duke bërë shenjë se dorëzohet.

Ngjarja ka ndodhur në Florida dhe videoja ka marrë milion shikime deri më tani. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori