Policë të armatosur në çdo cep, blindohet Shkodra
Jemi vetëm pak minuta para ndeshjes dhe atmosfera në Shkodër është shumë e nxehtë.

Qyteti i Shkodrës po pret tifozë të shumtë të cilët kanë udhëtuar për të parë ndeshjen Shqipëri-Itali në stadiumin “Loro Boriçi”.

Forcashumta policie po qarkullojnë në rrugët e qytetit për të garantuar sigurinë gjatë ndeshjes, raporton Birn.
Shtuar më 09/10/2017, ora 19:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori