Po shkonte në punë, kush është infermieri që humbi jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM)

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku mësohet se ka humbur jetën 30-vjeçari Klement Basha.

Mwsohet se Basha ishte infermier në spitalin e Fierit dhe po shkonte në punë mëngjesin e sotëm me mjetin e tij.

Për shkak të dëmtimit shumë të madh të mjetit tip Benz, është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për nxjerrjen e 30-vjeçarit nga makina, ndërkohë që Policia ka shoqëruar për të dhënë sqarime dhe drejtuesin e mjetit maune.


Shtuar më 27/01/2021, ora 08:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori