"Po pi ujë me sheqer se nuk kam të ha'', e moshuara flet mes lotësh: Dua të më kapë koronavirusi (VIDEO)
Teksa qeveria ka forcuar masat me qëllim parandalimin ndaj koronavirusit, ata që janë më në hall janë dhe pensionistët.

Kjo grua e moshuar, tregon se jeton e vetme në Vlorë dhe ka dy ditë që nuk ha, por askush nuk është interesuar për të.

“Jam 84 vjeçe jam pa njeri fare në shtëpi. Po pi ujë me sheqer. Dhe do dal le të më marrë dhe të më fusë në bug policia se unë po rri pa ngrënë. I dërgova sekretares së Dritan Lelit dhe nuk e vuri ujin në zjarr dy ditë pa bukë, ujë me sheqer piva mbrëmë. Nuk më zinte gjumi. Sikur një dorë makarona të kisha të bëja supë. Unë nuk und të kërkoj në lagje tani”, thotë e moshuara.
Shtuar më 30/03/2020, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori