Po përgjojnë Bashën dhe familjen e tij? Berisha tregon emrat
Ditën e sotme në media, u fol se familja e kreut të opozitës Lulzim Basha është duke u mbajtur nën survejim nga policia, me urdhër të Fatmir Xhafajt.

Pas këtij lajmi ka ardhur edhe reagimi i parë i Berishës.

Berisha dënon këtë akt që ai e quan akt gangsterësh te Ramës dhe përmend Ramën, Fatmir Xhafajn dhe Ardi Veliun.

Statusi i plotë i Sali Berishës:
Edi Rama perdor narko-taskforcen operacionale per survejimin e kundershtarit te tij politik!

Te dashur miq, me urdher te Norieges, Fatmir Droga dhe Ardi Xhafa apo Geron Veliu, siç e therrasin rendom ne Vlore dhe ne mbare policine e shtetit drejtorin aktual te narkopolicise, kane vendosur ne ne survejim kryetarin e opozites nje akt policesk kriminal te shemtuar.

Duke denuar me ashpersine me te madhe kete akt gangsteresh te Edvinit dhe klikes se tij ne krye te narkoshtetit, ju bej thirrje qytetareve, qe me revolten tone te hedhm ne koshin e plehrave ata dhe narkoshtetin e tyre te kalbur! sb. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori