E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
"Po na shtypin kalamajtë këta të PS, ecin dhe me makina pa targa"
Sali Berisha ka postuar këtë të dielë denoncimin e një qytetari i cili thotë se në Bulqizë anëtarët e PS-së ecin me makina pa targa në qytet për të reklamuar kandidatin socialist për bashkinë.

Një makinë në gjendje të tillë nuk duhet absolutisht të lejohet të lëvizë nga policia. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori