Po na bëjnë sytë?! Shqiptarja rrëmben kurorën e rëndësishme në SHBA (FOTO & VIDEO)
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mbrëmjen e djeshme është mbajtur finalja e kompeticionit të bukurisë, Miss New York USA 2019.

Fituesja e çmimit të parë ishte bukuroshja me origjinë shqiptare, Florinda Kajtazi.

Ajo jetonYonkers, Neë York dhe do të përfaqësojë Neë Yorkun në edicionin e 68-të të Miss USA.

Florinda ka ardhur disa herë në Shqipëri ndërkohë që shquhet për linjat perfekte dhe tiparet e mahnitshme. /albeu.com/
Po na bëjnë sytë?! Shqiptarja rrëmben kurorën e rëndësishme në SHBA (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 21/01/2019, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori