"O k*rvë", sherr me grushta mes tre vajzave në Tiranë (VIDEO)
Tashmë nuk është më "çudi", sherre mes vajzash jemi mësuar të shohim shpesh rrugëve apo në lokalet e natës.

Një i tillë ka ka ndodhur një mbrëmje në kryeqytet pranë shkollës “Bajram Curri”. Tre vajza, goditen dhe shahen me njëra-tjetrën pa e kursyer aspak fjalorin banal, edhe pse në rrugë kishte njerëz.

Në pamjet e siguruara nga JOQ, dëgjohen duke thënë: “Po lëre moj, o b*thq*re, o k*raku*vë”. Nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur një ngjarje e tillë ndërsa ditët e fundit janë raportuar shpesh zènka mes femrave në rrugët e kryeqytetit.

Shtuar më 26/07/2020, ora 11:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori