Po ky?! Fotoja e kryeministrit me sytë e zgurdulluar dhe gojë të hapur lë pa tekst shqiptarët (FOTO LAJM)

Edi Rama ndodhet këto ditë në Neë York në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së duke postuar prej andej edhe një foto me disa zonja.

Ajo që të bën përshtypje është fytyra e Ramës në këtë foto, e cila ka marrë mjaft komente në rrjetet sociale.

Nuk është e qartë nëse kryeministri është gëzuar apo çuditur nga diçka, megjithatë mimika e fytyrës nuk të lë vend shumë për hamendësime mbi atë se çfarë ka ndjerë kryeministri kur është impostuar ashtu për foton. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori