Po kalonte rrugën, motori përplas këmbësorin në Vlorë
Një motor ka përplasur rëndë një këmbësor në lagjen “Partizani” .

Aksidenti ka ndodhur pranë spitalit rajonalVlorës, teksa i dëmtuar ka mbetur kembësori i cili në ato momente po kalonte rrugën.

I plagosuri është rreth moshës 60 vjecare, por identiteti i tij ende nuk bëhet me dije.

Kembesori është trasportuar në spitalin rajonalVlorës në gjendje të rendë dhe është futur menjëherë në sallën e operacionit pasi rrezikon për jetën.
Shtuar më 05/12/2019, ora 12:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori