Po bënte "surf" me parashutë, shpëtohet nga mbytja i riu
Me anë të një deklarate për media bëhet e ditur se Forcat Detarë kanë shpëtuar nga mbytja në shtetasi të Gjiri i Lalzit.

Ekuipazhi i anijes “Drini” ka hyrë në det në operacion shpëtim për shtetasin Ermal Saliasin.

Saliasi po bënte surf me parashute në ujërat mes kepit të Rodonit dhe Kepit të Palit.

Pas sinjalizimit nga QBO, ekuipazhi i anije“Drini”ndërhyri për shpëtimin e shtetasit.
Shtuar më 06/10/2017, ora 19:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori