Plot me "mall" në bagazh, si u kap makina pak kilometra larg kufirit me Shqipërinë
38 kilogram janë sekuestruar në një makinë në zonën e Sajadës, Igumenicë.

Pasi kanë ndaluar automjetin, grekët kanë konstatuar se në bagazh dhe sediljet e pasme gjendeshin 37 pako me rreth 38 kilogram marijuanë.

Në pranga ranë dy persona, por ende nuk dihet origjina, dyshimet e para janë se janë shqiptarë.

Shtuar më 09/11/2019, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori