"Plehrë e Gramoz Ruçit", deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë (VIDEO)
Qytetarët vazhdojnë të revoltohen ndaj deputetëve të rinj të cilët dolën nga lista e PArtisë Demokratike dhe LSI-së duke pranuar mandatet.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Adriatik Alimadhi, kreu i Ballit Kombëtar, aktualisht edhe deputet, është nxjerrë jashtë një lokali nga qytetarë të revoltuar, pasi sipas tyre ai tashmë është një vegël e Gramoz Ruçit.

“Ti nuk je ballist, por plehrë e Gramoz Ruçit. Në emër të popullit mos flisni”, i drejtohen ata deputetit të ri, i cili nuk ka patur rrugë tjetër, veçse të dilte nga lokali.


Shtuar më 11/07/2019, ora 10:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori