Plasmas me njolla gjaku, çfarë gjeti policia afër resortit ku u transportua Jan Prenga
Janë ndërprerë sot kërkimet për trupin e Jan Prengës i marrë peng në datën 17 janar të këtij viti.

Mësohet se më 31 janar në Maskuri të Shijakut rreth 1 km larg resortit “Golden” gjatë kontrolleve për trupin e Jan Prengës policia ka gjetur një plasmas me njolla gjaku.

Eshte një plastmas me njolla gjaku isekuestruar në cilësinë e provës materiale dhe është çuar në laborator për analiza. Dyshohet se me te ka qene i mbeshtjelle trupi i Prenges gjate transportit.

Shtuar më 13/02/2020, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori