Plasin të shtënat me armë në Laç, raportohet për të plagosur
Pëlqej
Dy shtetas janë konfliktuar me njëri tjetrin në Lac dhe janë goditur me grushte dhe sende të forta ku njeri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar.

Sipas burimeve nuk ka të lënduar nga ky konflikt.

Policia ka shkuar menjehere ne vendngjarje dhe fale veprimeve te shpejta hetimore ka identifikuar autorin e dyshuar, shtetasin Xh.L, qe qelloi me arme zjarri ne ajer.

Policia eshte vene ne ndjekje te autorit dhe po punohet per kapjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori