Plas tek Instagrami i Jurgen Kurtit pas ekzekutimit (FOTO LAJM)

Policia nuk e ka ende të qartë se si dhe kush e vrau gjatë mbrëmjes së djeshme Jurgen Kurtin, megjithatë kjo nuk i ka ndaluar përdoruesit e rrjeteve sociale që të debatojnë me njeri-tjetrin për shkaqet e këtij krimi.

Fill pas lajmit të vrasjes së tij, tek profili i Instagramit kanë shkruar mjaft përdorues të tjerë.

Disa prej tyre e akuzojnë për dy vrasjet që kanë ndodhur kur ai ka qenë i pranishëm, ndërsa të tjerë thonë se gjykata e ka shpallur të pafajshëm.

Në galerinë e mësipërme mund të ndiqni një pjesë të debatit të ashpër që po zhvillohet tek Instagrami i Jurgen Kurtit. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 14:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori