PLAS SHERRI/ Rakipllari-Vangjelit: Je idiot, je gomar (VIDEO)
Marrëdhënia mes dy aleatëve kryesorqeverisje, është bërë mollë sherri mes dy të ftuarve në studion e emisionit Opinion.

Analisti Lorenc Vangjeli është përplasur me kryeredaktorin Robert Rakipllari.

Përgjatë fjalës së tij, Rakipllari ka shpjeguar marrëdhënien konfliktuale të dy aleatëve kryesorqeverisje me një krahasim të marrë shumë vite më parë brenda të majtës.

Ai tha se Rama dhe Meta që të mos ndahen, i ngjan pak a shumë, në një nivel pak më të lartë se socialistja e beratit.

Ka mjaftuar kjo batutë, që ai të ndërpritej nga analisti Lorenc Vangjeli.

Pasi e dëgjoi në heshtje, Vangjeli i është drejtuar Rakipllarit me fjalët: kur bën ironi edhe Berti… Ti me logjikën ke atë lidhje që ka sharra e drurit me muzikën klasike.

Rakipllari: Ti je budalla o burr, ti je idiot...
Shtuar më 05/04/2017, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori