Plas sherri keq mes dy familjeve shqiptare, 4 të plagosur
Dy familje shqiptare kanë shpërthyer në sherr me njëra tjetrën në Itali.

Sherri i tyre nga ofendime, ka përfundur në një përplasje me tika dhe shishe të thyera.

Sipas informacioneve paraprake, nga sherri janë 4 të plagosur.

Banesat e tyre kanë qenë afër njëra-tjetrës, ndërkohë që karabinierët janë duke hetuar shkakun e konfliktit i cili solli më pas dhunën. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori