Plas keq në studio, Renato përplaset fizikisht me konkurrentin (VIDEO)
Hell's Kitchen tashmë prej disa javësh është kthyer në një nga emisionet që shkakton më shumë debat.

Shef Renato nuk kursehet në kritika apo thyerje pllakash, ndërkohë që këtë herë, situata ka agravuar dhe ka pasur edhe konfrontim fizik por që fatmirësisht ja ka dalë të shtrohet.

Situata mes Erionit dhe shef Renatos ka percipituar në konfrontim fizik pasi mënyra sesi Erioni preu lakrën, nuk ishte e duhura.

Shefi kërkon maksimumin e konkurrentëve në kuzhinë, ai do perfeksion dhe kjo bëhet në të shumtën e rasteve shkaku i debateve mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2018, ora 23:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori