Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM)

Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takimit të Teas me Gracianon, ku Shqipja ndërkohë, u akuzua se gjatë transmetimit qeshte dhe tallej.


Kjo bëri që Tea t’i kthehej, ndërsa iu kundërvu edhe Ana.

Tea i kërkoi produksionit që ta përjashtonin Shqipen, ose ‘edukonin”, duke theksuar se nuk e pranon nj gjë të tillë dhe se në të kundërt do të largohej ajo.

Debati:

Tea: Ju si produksion duhet të merrni masa. Dhe un di ta ofendoj

Shqipja: Më ke ofenduar

Bora Zemani: Ka mundësi t’ja mbyllni Shqipës mikrofonin?

Tea: Merrni masa, ose nxirreni nga emisioni ose mësojini si të sillet. Nuk është normale të lini një person këtu që ofendon dhe bullizon, Nëse e mbani kështu, unë dal që tani nga emisioni, nuk e toleroj këtë.

Arjan Konomi: Tea u preke, u nxehe,. Por mos bjer pre e trysnisë që ushtron Shqipja

Tea: Pse e lejoni një peron të tillë

Ana: Nuk është normale

Shqipja: Kush je ti mi, që bën sikur çfarë ke kaluar sikur ku je rritur e të duket normal një biseksual. Këtej me femra këtej me meshkuj.

Arjan Konomi: Bëhesh e neveritshme, më krijon pështirë

Shqipja: Pse më kthehesh, ke ndonjë arsye?

Arjan Konomi: Pse çfarë ka?

Shqipja: Atë ma thuaj ti

Arjan Konomi: Pse ke shkuar me mua ti, ke pasur eksperiencë me mua?

Shtuar më 22/10/2020, ora 18:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori