Plagosi me armë pas sherrit në "Facebook", prangoset autori
Policia ka arrestuar një shtetas të dyshuar për plagosjen me armë që ndodhi pak pas mesnatës tek "Qyteti Studenti" në Tiranë.

I arrestuari është Shpëtim Taho 23 vjeç, i cili dyshohet se është personi që qëlloi me armë Amarildo Koçekun.

Ky i fundit u gjet i plagosur në gjendje të rëndë dhe ndodhet për mjekim në spital.

Ndërkohë policia ka shpallur në kërkim edhe dy persona të tjerë, bashkëpunëtorë të Tahos, të cilët u larguan me makinë pasi plagosën 23-vjeçarin.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një sherri në "Facebook" mes autorit dhe viktimës.
Shtuar më 09/10/2016, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori