Plagosja e 19-vjeçarit në Laç, policia jep detajet
Një person është plagosur ditën e sotme në qytetin e Laçit.

Informacion paraprak

Në lagjen nr.1 në Laç, në rrethana ende të paqarta, është plagosur me armë zjarri shtetasi E.M. 19 vjeç, banues në Laç, i cili është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Janë ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zones me qëllim kapjen e autorit.
Shtuar më 10/08/2019, ora 19:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori