Plagoset protestuesi, pëson fraktura gjatë shtyrjes me policinë (VIDEO)
Një protestues ka mbetur i lënduar në momentin kur turma u shty ne forcat e rendit në kordonin e vendosur para Parlamentit.

Personi në fjalë raportohet se ka pësuar disa fraktura në brinjë dhe me ndihmën e protestuesve të tjerë është larguar nga turma.

Nga ana tjetër janë lënduar edhe dy efektivë nga radhët e policisë. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori