Plagoset gazetari, policia hedh gaz lotsjellës
Nje dhune e madhe ka shperthyer ne protestene dites se sotme.

Qindra persona jane ngjitur ne skelat e kryeministrise ku kane shpethyer edhe xhamat e derës.

Ndërkohë një gazetar ka mbetur i lenduar dhe ende nuk dihet se si ehste plagosur ai. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori