Pjesë e grupit të Admir Tafilaj që kryente vrasje me pagesë, arrestohet i riu
Albano Beqiraj 29-vjeç ka rënë në prangat e policisë.

Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari , është dënuar nga Gjykata e Shkallës Parë për Krimet e Rënda Tiranë dhe Gjykatës Apelit për Krimet e Rënda Tiranë, me 4 vite burgim për veprën penale “Sigurimi i kushteve dhe mjeteve materiale për të kryer vrasje”.

Albano Beqiraj është pjesë e grupit të vrasësve me pagesë, të Admir Tafilaj.

Informacion

Ndërkohë, specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit Albano Beqiraj, 29 vjeç, i cili, me vendimet penale të Gjykatës Shkallës Parë për Krimet e Rënda Tiranë dhe Gjykatës Apelit për Krimet e Rënda Tiranë, është dënuar me 4 vite burgim, për veprën penale “Sigurimi i kushteve dhe mjeteve materiale për të kryer vrasje”.
Shtuar më 03/11/2020, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori