Peshkaqeni i pazakontë kapet në brigjet e Durrësit (VIDEO)
Pëlqej
NJë peshkaqen ka rënë sot në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit.

Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës panë në të një peshkaqen të përmasave mesatare.

Peshkaqeni, i pazakontë për brigjet shqiptare është filmuar nga peshkatarët që e kapën atë dhe pamjet janë vërtet të pazakonta.

Për më tepër ndiqni videon që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori