Përplasjet në Shkodër, Rama bën lëvizjen e papritur
Kryeministri Edi Rama ka shtyrë mitingun e tij që pritej të mbante në qytetin e Shkodrës në orën 19:00.

Por kryeministri ka bërë një lëvizje të papritur. Ai ka shtyrë mitingun e tij dhe tashmë takimi elektoral takimi i Ramës do ët zhvillohët në orën 19;45, ku pritet të prezantohet Valdrin Pjetri, kandidati për kryetar Bashkie në Shkodër.
Shtuar më 20/06/2019, ora 19:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori