Përplasje mes gjigantëve të TV për Xhisielën, Fevziu i jep goditjen e rëndë Eni Vasilit
Që mëngjesin e sotëm, Eni Vasili tregoi se Xhisiela Maloku, personazhi më i komentuar i këtyre ditëve, do të ishte e ftuara e saj ekskluzive.

Kjo do të ishte dalja e parë e Xhisielës në një televizion, por këtë gjë e ka prishur Blendi Fevziu.

Ai e ka ftuar Xhisielën në një intervistë dhe e ka publikuar një orë më parë në Facebook për të rrëmbyer audiencën.

Kjo ka qenë një goditje për Eni Vasilin. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori