Përplasi të moshuarin dhe u largua, policia arreston 46-vjeçarin
Një 46 vjeçar është arrestuar këtë të shtunë pasi ditën e djeshme krijoi një aksident teksa po drejtonte një traktor ku pasagjer ishte dhe një 60 vjeçar.

Traktori u përmbys dhe i lënduar mbeti 60 vjeçari, ndërsa 46 vjeçari me incialet P.Ç, pasi kreu aksidentin, e la të plagosurin në vendngjarje dhe u largua.

Ngjarja ndodhi në Korçë dhe fatmirësisht 60 vjeçari me inicialet R.H arriti të shpëtojë.
Shtuar më 20/07/2019, ora 20:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori