Përplasi këmbësorin, makina largohet me shpejtësi në Durrës
Një makinë ka përplasur një këmbësor ditën e sotme në Durrës dhe më pas është larguar me shpejtësi.

Policia ka nisur hetimet, ndërkohë që 80 vjecari është dërguar në spital ku po merr mjekimin e nevojshëm.

Aksidenti

Sipas policise, aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 09:05, në lagjen Nr 6 Durrës. “Një mjet i paidentifikuar ka përplasur shtetasin këmbësor K.Ç., 80vjeç , i cili u trasportua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”- njofton policia.

Informacion Paraprak
Më datë 26.03.2019, rreth orës 09:05, në lagjen Nr 6 Durrës, një mjet i paidentifikuar ka përplasur shtetasin këmbësor K.Ç., 80vjeç , i cili u trasportua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit, identifikimin e mjetit dhe kapjen e autorit. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori