Përplaset me bordurën, vdes drejtuesi i motorrit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një 30 vjeçar ka humbur jetën gjatë pasdites së sotme në perfieri të Tiranës. Sipas policisë Edi Fishta i cili po udhëtonte me një motorr është përplasur me bordurën e një ure, përplasje e cila ka rezultuar fatale për të riun i cili ka humbur jetën në vendngjarje.


Nga hetimet e para të policise dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2012, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.