Përplasen tre makina në autostradën Tiranë-Durrës, ka të lënduar
Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se janë përplasur tre makina e për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë për në spitalin e Durrësit.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.
Shtuar më 27/09/2020, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori