Përndiqte ish-të dashurën italiane 23 vite më të madhe, e pëson shqiptari
Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi akuzohet se përndiqte ish-të dashurën e tij 46-vjeçare. Ngjarja në fjalë është regjistruar në L’Aquila.

Shqiptari me banim në Francë, kishte rekorde penale, si armëmbajtje pa leje, kanosje, dhunë dhe veprime përndjekëse. Ishte vetë gruaja që telefonoi 112-tën duke u treguar se ishte partneri ndodhej në shtëpinë e saj dhe kishte frikë se mund të ndodhte diçka.

Nga hetimet rezulton se 23-vjeçari rezulton se nuk hiqte dorë nga marrëdhënia dy-vjeçare me gruan.

Po ashtu mësohet se shqiptari fyente me mesazhe përmes rrjeteve sociale ish-të dashurën, pasi nuk pranonte ndarjen nga ajo. Tashmë ai ndodhet pas hekurave në paraburgimin e Bergamos
Shtuar më 03/12/2020, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori