Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve të peshkimit në Vlorë
Në bazë të parashikimit të kushteve hidrometeorologjike për 48 orët e ardhshme në portin e Vlorës dhe jashtë saj është pezulluar lundrimi i varkave dhe anijeve të peshkimit.

Megjithatë ,anijet pasagjere të transportit ndërkombëtar detar nuk janë pezulluar.

Përmirësimi i kushteve hidrometeorologjike pritet të jetë në datën 24.01.2021.Shtuar më 22/01/2021, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori