PËRGJIMI 8/ "Xhelali po sjell 450 njerëz në Dibër, bllokoni autobusët e Kamzës" (VIDEO)
Vazhdojnë përgjimet e "Bild">Bild". Përgjimi i 8 i publikuat ka përfshirë shefin e policisë të njësisë nr. 5 në Kameëz.

Ky i fundit i thotë se Xhelal Mziu ka mbledhur 450 njerëz dhe i ka nisë me furgonë në Lurë e Reç.

Kjo gjë e shqetëson drejtorin Arben Keshin.

Shtuar më 17/06/2019, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori