PËRGJIMI 6/ "Ai që nuk mori lekët javën e kaluar, tani i kërkon" (VIDEO)

Në përgjimin e gjashtë është dialogu në mes Arben Keshit drejtor në Ministrinë e Brendshme dhe një personi tjetër, i cili i tregon për një episod që i ka ndodhur.

‘E mban mend atë personin që nuk e pranoi ofertën javën e kalume? Ka ardhë duke më kërku tani. Është këtu’, i thotë personi i paidentifikuar drejtori të Ramës, Arben Keshi.

Zbardhja e përgjimit

Arben Keshi: Nuk ka ardhur. E ka te fikur telefonin, por nuk po vjen.

0686913636: Ah, dëgjo vëllain këtu

Arben Keshi: Hë

0686913636: Ai që nuk pranoi ofertën këtë javë

Arben Keshi: Po

0686913636: Ka ardhur duke më kërkuar. Është këtu xhaxhai i vet.

Arben Keshi: (Qesh). Mirë, e di vetë.

0686913636: Kështu ti. Ai Xhevati thotë mbarova punë.

Arben Keshi: Mbaroi

0686913636: Ndërsa e dyta është rreth ...(Nuk kuptohet)

Arben Keshi: Ta shkruaj me mesazh sepse nuk flas dot

0686913636: Ok
Shtuar më 17/06/2019, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori