PËRGJIMI 11/ Pjerin Ndreu: Thuaji Reshat Elezajt të votojë hapur PS, ndryshe e fluturojmë nga puna

Përgjmi nr.11 i BILD përfshin ish-deputetin e PS Pjerin Ndreu me kreun e Drejtorisë Arsimore të Dibrës, Drini Gjeçi.

Ndreu i thotë Gjeçit që ta marrë drejtorin e shkollës së Reçit, Reshat Elezajn dhe t'i thotë të deklarojë votën hapur për PS ndryshe do ta heqin nga puna të hënën.

LINKU I BILD: https://www.bild">bild.de/politik/ausland/politik-ausland/wahl-manipulation-in-albanien-abhoer-baender-belegen-regierung-manipulierte-wahl-62666642.bild">bild.html?fbclid=IwAR20pisX5H8bnov68WMv7a4rtRAaQbErsVMDAeN9_xrIre5IaLQgFnnUGV4

Shtuar më 17/06/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori