Përgjime nga Vangjush Dako te Rama, demokrati bën deklaratën e fortë
Çlirim Gjata, Sekretari për Çështjet Ligjore në PD ka folur në AbcNeës për dosjen 339 dhe 184, ku sipas të cilit ka përgjigje për zyrtarë të lartë.

Duke u përgjuar trafikantët e drogës, sipas Gjatës u zbulua se ata kishin mbrojtjen e politikanëve të lartë të cilët i kishin ndihmuar për blerjen e votave.

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, pretendon se në këto përgjime është i përfshirë dhe kryeministri Edi Rama.

"Duke filluar që nga Vangjush Dako, ministri Gjiknuri e deri tek Edi Rama ka biseda"-është shprehur ai. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori