Përfundon procesi i numërimit në Gjirokastër

Ka përfunduar procesi i numërimit në bashkinë e Gjirokastrës.

Në këtë bashki kandidonte i vetëm ish-deputeti i PS, Flamur Golemi i cili mori dhe 100% të votave.

Pas mbarimit të numërimit të 70 kutive Golemi mori 10681 vota.

Pjesmarrja edhe në Gjirokastër ka qenë mjaft e ulët.
/albeu.com/

Shtuar më 01/07/2019, ora 23:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori