Shtrohet me urgjencë në spital avokati Maks Haxhia
Avokati Maks Haxhia ditën e sotme është shtruar me urgjencë në spital.

Mwsohet se Haxhia ka pësuar hemorragji cerebrale.

Për momentin, nuk dihet gjendja e tij shëndetësore. Mësohet se Haxhia se ka qënë në shtëpi dhe është transportuar për në një spital privat ku pritet ti nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Kujtojmë se Maks Haxhia është avokati që ka mbrojtur së fundmi dhe ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe është një nga avokatët penalistë më të mirë vend.

Shtuar më 10/10/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori