Përfshihet nga flakët gjatë natës pallati në Yzberisht, alarmohen banorët
Parkingu i një pallati shumëkatësh në zonën e Yzberishtit është përfshirë nga flakët pak pas mesnatës.

Qytetarët shprehen se u dëgjohen ulërima dhe thirrjet për ndihmë të banorëve që jetojnë atje.

Mësohet se zjarri ka djegur disa makina, që kanë qenë të parkuara poshtë pallatit dhe fatmirsisht nuk ka persona të lënduar.


Shtuar më 03/12/2019, ora 08:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori